praca

OFERTA PRACY

ELEKTROMONTER

Systemy zabezpieczeń i monitoringu, telekomunikacja i teleinformatyka

Wymagania:
– wykształcenie min. zawodowe elektryczne lub pokrewne,
– umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
– prawo jazdy kategorii B,
– umiejętność pracy w zespole,
– brak przeciwwskazań zdrowotnych, praca na wysokości powyżej 3 m,
– gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
– niekaralność, uczciwość, odpowiedzialność , dyspozycyjność.

Główne zadania na stanowisku:
– wykonywanie, różnego typu instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach,
– montaż okablowania strukturalnego, układanie koryt kablowych,
– montaż instalacji alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, systemów sygnalizacji pożaru

Firma oferuje:
– stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– praca w młodym zespołem w miłej atmosferze.

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski i okolice

Prosimy o dodanie klauzuli :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

TELAN Jerzy Piasecki
tel. 506 176 488
e-mail: telan@telan.net.pl
ul. Kaliska 45, 63-400 Ostrów Wielkopolski

INSTALATOR ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu elektroniki, informatyki lub automatyki,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolności komunikacyjne, manualne, analityczne myślenie,
  • Niekaralność,
  • Uczciwość, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • Gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,

Opis stanowiska:

  • Instalacja systemów teletechnicznych wraz z uruchomieniem: CCTV IP, SSWiN, LAN, SSP, SAP, KD,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Konserwacja, serwis,

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca w młodym zespołem w miłej atmosferze,

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski i okolice

Prosimy o dodanie klauzuli:

Close Menu